Oferujemy usługi od konsultacji przez projekt po jego realizację. Współdziałamy tylko ze sprawdzonymi producentami. Realizujemy projekty nie tylko dla lokalnych firm ale i międzynarodowych spółek na terenie Polski i całego świata. Dzięki podejmowaniu różnorodnych projektów wypracowaliśmy sprawdzone rozwiązania.

zespół Commer Design

Projetkowanie

Przy realizacji projektów kierujemy się estetyką i funkcjonalnością. Nie tylko aranżujemy przestrzenie ale i sami produkujemy meble, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość realizowanych usług na każdym etapie prac.

Dowiedz się więcej

Wykonawstwo

Unikamy nieprzewidzianych kosztów a realizacje zamykamy w terminie. Klient jest informowany na bieżąco o przebiegu inwestycji. Pracujemy wedle ściśle określonych harmonogramów a nad procesem realizacyjnym czuwają nasi doświadczeni project managerowie.

Dowiedz się więcej

Meble

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta. Podejmujemy się realizacji najbardziej wyszukanych projektów, na co pozwala nam współpraca z doświadczonymi architektami jak i profesjonalny park maszynowy.

Dowiedz się więcej

Konstrukcje szklane

Oferujemy funkcjonalne i trwałe wyroby ze szkła hartowanego. Nasze produkty wyróżnia nie tylko estetyka ale i wysoka jakość. Łączymy ciekawy design i praktyczne zastosowanie.

Dowiedz się więcej